This post is also available in:

 

Lokum deyince aklınıza gelen her şeyi unutun. Katkı maddeleri ve rafine şeker içermeyen doğal lezzetin tadına varın. Marsel’in yeni nesil lokumları gerçek malzemeden tutkuyla üretildi.

Doğal malzeme, gerçek tat

Bizim için en iyi lezzeti yakalamak her şeyin üstünde. Bunun için lokumlarımızı sadece en kaliteli ve doğal malzemeleri kullanarak üretiyoruz. Rafine şeker yerine tamamen doğal bir ürün olan elma konsantresi ile hazırladığımız yeni nesil lokumlar boğazı yakmayan hissiyle eşsiz bir tat deneyimi sunuyor.

Doğal Meyve Suyu Kullanılmış Lokumlar

Tuzlu Fıstık

Karamel, Tuz, Antep Fıstığı

Klasik lokuma tepeden bakan benzersiz bir lezzet üçlüsü…

 35,00 35,00Devamını oku

Tatlı Ekşi

Nar Ekşisi

Kokusuyla bile şaşırtıcı lezzetinin ipucunu veren nar ekşili çeşidimiz…

 35,00 35,00Devamını oku

Karma Lokum Paketleri

Sağlıklı Reçete

Bilinçli tüketim ilkelerine inandığımız için ürünlerimizde katkı maddesi, yapay aroma, renklendirici, koruyucu, vb. asla kullanmıyoruz. Böylece tüm reçetelerimiz hem sağlıklı oluyor hem de ağıza yapışmayan yeni bir kıvam sunuyor.

Baharatlı Meyve

Portakal ve Zencefil

Zencefil ve portakalın
mükemmel uyumu…

 35,00 35,00Devamını oku

Bitter Acı

Bitter Çikolata ve Acı Biber

Çikolatanın yoğun tadıyla kırmızı biberin acısı…

 35,00 35,00Devamını oku

Yepyeni Çeşitler ve Mevsimsellik

Lezzet arayışımızda, yenilikçi bir yaklaşımla sizlere yeni tat deneyimleri sunmak için lokum dünyasında daha önce hiç kullanılmamış kombinasyonlar geliştirdik. Buna ek olarak kullandığımız hammaddeleri en taze haliyle mevsiminde aldığımız için çeşitlerimiz mevsimlere göre de değişebiliyor.